poniedziałek, 27 stycznia 2014

Wróciłam!

Hej kochani! Przepraszam za tak długą nieobecność, jednak szkoła, ferie i wyjazd do Przemyśla - wszystko to przyłożyło się do tego, że zwyczajnie nie miałam czasu pisać. W ramach rehabilitacji zdobyłam się więc dzisiaj na krótką notkę ze zdjęciami z wyjazdu.Ja i Fauka poznałyśmy się jakiś... rok temu? Coś takiego. Dopiero teraz udało nam się spotkać. Do Przemyśla z Lublina nie mam tak daleko, jakieś trzy godziny busem. Tak naprawdę obie widziałyśmy się po raz pierwszy, ale każda z nas miała dziwne wrażenie, że spotykamy się po latach.Trochę na temat naszej podróży do Rzeszowa, gdzie dotarłyśmy do Millenium Hall tylko i wyłącznie pytając ludzi o drogę. Okazało się, że nie jest to tak daleko jak myślałyśmy. Zdecydowałyśmy się zobaczyć w kinie "Wilka z Wall Street", jednak los chciał, że musiałyśmy wyjść z seansu wcześniej, bo inaczej uciekłby nam ostatni pociąg o w miarę normalnej porze odjazdu .___.
Jednego dnia odwiedził nas Nikoś, siostrzeniec Fauki, który wygląda jak mały Himchan - przesłodki!Innym razem przyszli Sonja z Jurkiem - Lee Joon naturalnej wielkości zrobiony z tektury i stojący na kiju od szczotki - gdy wchodzisz do pokoju, masz wrażenie że jest tam jeszcze jedna osoba, przez co dobrych kilka razy wszystkie omal nie dostałyśmy zawału !


 W liberze - pięknej kawiarni połączonej z księgarnią!

Niestety szybko się rozpadało, śniegu było po kolana, a na dworze niemiłosiernie wiało, więc żadnej z nas nie chciało się wychodzić na zewnątrz. Większość czasu spędziłyśmy w domu na rozmowach, oglądaniu filmów i robieniu głupich zdjęć, ale żadna z nas nie narzekała. Ostatniego dnia tradycyjnie ogarnął nas smutek, że ten tydzień tak szybko minął i następnym razem zobaczymy się dopiero w wakacje.

Śmiałam się, płakałam, rozmawiałam, uczyłam się akceptacji siebie i innych ludzi i doceniłam wiele rzeczy. Jedyne, czego żałuję to to, że ten tydzień tak szybko minął.

Trzymajcie się, a już niebawem mam dla was recenzję filmu~~ !


7 komentarzy:

 1. Jejciu, ty jesteś taka śliczna D: chcę więcej twoich zdjęć. Czyli widzę, że ferie minęły ciekawie ^___^

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie wróciłaś <3 Super zdjęcia i ciesze się że tak miło spędziłaś ten czas. :)

  http://dorota-nevergiveup.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia *.* A już się bałam, że tym czasowo nie chciało ci się pisać. xD / Rin

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna jak zawsze. <3 Ja niestety w tym roku nie mam ferii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że miło spędziłaś ten czas ;) Ja skończyłam właśnie ferie -.- Teraz dwa miesiące harówy, ale... Pozytywne myślenie, pozytywne myślenie *0* !!! Pozdrawiam
  Akane

  OdpowiedzUsuń