wtorek, 11 marca 2014

Long time no see~


Cześć cześć kochani~ Jak zwykle podjęłam refleksję nad swoim postępowaniem i doszłam do wszystkim już znanego wniosku: bardzo przeszkadza mi, że nie mam na nic czasu i bardzo zaniedbuję bloga ;_;. Niestety rozszerzona biologia w klasie psychologiczno-językowej nie pyta, ani nie rozumie, a przede wszystkim nie zostawia na mnie suchej nitki. Postanowiłam więc choćby nie wiem co, starać się pisać 2-3 notki tygodniowo. Bardzo, bardzo muszę przeprosić wszystkich, który czekają na Trainee, ale nie martwcie się, kolejne rozdziały znów zaczną pojawiać się od następnego tygodnia. Są już napisane i potrzebują tylko ponownego przeczytania i dogłębnego sprawdzenia przeze mnie. Jak zapewne się domyślacie, dużo łatwiej edytuje się prace, na które możemy spojrzeć z pewnej perspektywy czasowej.


W oczekiwaniu na nowe Trainee i w akcie zadośćuczynienia za winy, przygotowałam dla was jedno dwuczęściowe opowiadanie, które ukarze się w całości jeszcze w tym tygodniu - tyle, że w dwu osobnych notkach. Mam nadzieję, że spodoba się wam i przyjmiecie je z równym entuzjazmem, co pozostałe moje prace. Póki co, niech stanowi dla was przedsmak nadchodzących rozdziałów. Tak naprawdę pracuję teraz nad wieloma projektami i bardzo trudno jest mi się skupić na tylko jednym, więc proszę o wyrozumiałość^^.


Myślę, że to tyle, jeśli chodzi o ogłoszenia parafialne. Notka nie jest długa, więc mam nadzieję, że ją przeczytacie i dacie znać,że tu jesteście, żyjecie, jeszcze czytacie to, co piszę. Tymczasem trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia jeszcze w tym tygodniu (na pewno!)~.

10 komentarzy:

 1. Ja tutaj jestem i czytam <3 Z zapartym tchem czekam na to co przygotowałaś, ale oczywiście rozumiem, że szkoła potrafi człowieka wykończyć :)
  Ale nie poddawaj się i HWAITING! <3 <3 :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na następny rozdział i to dwuczęściowe opowiadanie. <3 / Rin

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak, brak czasu jest największym wrogiem bloggera, coś o tym wiem.
  Rozszerzona biologia straszna rzecz, w liceum nauczycielka próbowała nam przemycić treści z tegoż materiału i szło nam bardzo opornie.

  OdpowiedzUsuń
 4. To pozostaje nam czekać na opowiadanie ^___^

  OdpowiedzUsuń
 5. niestety najlepiej dodali by nam kolejne 24 h :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brak czasu na bloga jest zrozumiały. Wiadomo, że przy nauce i obowiązkach szkolnych czy domowych, każdą wolną chwilę spędza się na odpoczynku, lenistwie czy zabawie z przyjaciółmi. Co do szkoły - to życzę powodzenia i mam nadzieję, że materiał się jakoś zmniejszy, aż w końcu wszystko będziesz miała w jednym palcu. ^^
  Opowiadanie Trainee nie do końca ogarniam, choć przyznaję, że raz czytałam rozdział o zazdrości, a i prolog przeczytałam, by ogarnąć kto jest kto. XD No ale bardziej od rozdziałowych opowiadań wolę scenariusze, więc jestem też ciekawa co to za dwuczęściowe opowiadanie przygotowałaś. :)
  Czekam z niecierpliwością, powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wiem, że masz mało czasu i wgl ale... Przyznaję się - okropnie wkręciłam się w EXO i choć nigdy bym o tym nie pomyślała, bardzo urzekł mnie Lay *0* Dlatego bardzo bardzo bardzo proszę napisałabyś mi scenariusz ^ ^ ? Jak bdz miała więcej czasu i ochoty? ;) Pozdrawiam
  Akane

  OdpowiedzUsuń
 8. Heh... Ja sama nie wiem jak zdam maturę z biologii na poziomie rozszerzonym, To jest dopiero żart xD Pocieszam się faktem, że nie ważne na ile procent napiszę, to egzamin i tak mam zdany, a co tam będę się przejmować xD OOoo to w takim razie czekam, by przeczytać to nadchodzące dzieło :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oczywiście że żyję i czytam tyle że sama ostatnio i to BARDZO zaniedbuje bloga. ;/ No niestety ostatnio nie narzekam na brak czasu. I nie mam czasu na bloga.. Choć też staram się regularnie w mniejszych odstępach coś pisać. :) Ale jak mam już wolne wole odpocząć niż pisać i pracować na blogu. Dlatego niektóre moje notki są bardzo chaotyczne. ;/ Well, czekam na opowiadanie ! i kolejne rozdziały. ^^

  http://dorota-nevergiveup.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń