czwartek, 1 stycznia 2015

Nowy rok!Cześć kochani~. Witam Was po dość długiej przerwie, a wszystko po to, by życzyć Wam szczęśliwego nowego roku i spełnienia marzeń! Jaki był 2014 w moich wyobrażeniach? Niestety nie należał do najlepszych, ale mogę tylko mieć nadzieję, że w tym roku będzie zupełnie inaczej, lepiej i tego samego chciałabym życzyć wszystkim, dla których poprzedni rok nie był najszczęśliwszy.

Co wydarzyło się przez ten rok u mnie? Całkiem sporo! Poznałam wielu wspaniałych ludzi, uczestniczyłam w cudownych imprezach, umocniłam wiele istotnych przyjaźni. Udało mi się pojechać do Londynu, co wynikło dość spontanicznie, ale będzie dla mnie wspaniałym wspomnieniem. Mogłam świętować z przyjaciółmi nie tylko swoje ale i ich osiemnaste urodziny, wzięłam udział w festiwalu kultury koreańskiej i konwencje Nejiro organizując kpop room. Co więcej, udało mi się znaleźć czas na przeczytanie ogromnej liczby książek, z czego jestem bardzo zadowolona. To udowodniło tylko, że organizacja czasu jest bardzo ważna, i tak długo jak chcesz coś robić, na pewno uda się znaleźć na to chociaż godzinkę czy pół dziennie. Wmawianie sobie, że nie mamy na coś czasu jest jedynie (niestety najczęściej) usprawiedliwieniem naszego lenistwa lub braku chęci, by wprowadzić ten plan w życie. Będąc w klasie maturalnej i na bieżąco powtarzając materiały z poprzednich lat doszły mi dodatkowe godziny fakultetów, czy nawet mojej ponadprogramowej nauki w domu udało mi się podzielić czas między oglądanie filmów i realizowanie listy pozycji, które muszę zobaczyć, czytania przynajmniej 50 stron książki dziennie i pisanie własnych tekstów.  


Niestety nie jestem pewna, czy dobrze wydarzenia będą w stanie przeważyć wszystkie złe z tego roku, bo niestety było ich dużo, ale mam nadzieję, że kiedy będę wspominać ten na pozór nieszczęsny rok 2014, przypomnę sobie jedynie to, co uczyniło mnie i ludzi dla mnie najważniejszych szczęśliwymi. Czasem jeden rok potrafi zmienić bardzo wiele. Ten był dla mnie sprawdzianem siły, wytrwałości i mojego pozytywnego myślenia, które bardzo często traciłam. Niemniej jednak mam nadzieję, że te upadki nauczyły mnie czegoś, co sprawi, że w przyszłości będę bardziej odporna na smutki i choćby nie wiem co, wkroczę w nowy rok z pozytywnym nastawieniem i małą, szaloną nadzieją, że uda mi się zrobić by zrealizować wszystkie swoje cele. Wy też nie zniechęcajcie się~. Mam dla was małe wyzwanie, dla wszystkich, którzy czytają tego bloga:

Bądźmy szczęśliwi choćby nie wiem co! Niech szczęście, które w nadchodzącym roku możemy podarować sobie i innym będzie najważniejsze ^_^


A teraz kilka zdjęć z ostatnich dni i sylwestra. Od nowego roku obiecuje poprawę:  nowe recenzje dram, książek, a może nawet nowe opowiadania! Trzymajcie za mnie kciuki ~11 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia :) Oby ten nowy rok był dla Ciebie udany bardziej niż 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem zadowolonego z zeszłego roku oby i ten był fajny ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Obyś w tym roku miała przewagę tych dobrych chwil. :3 Ja wierzę, ze każdy rok musi przynieść coś dobrego i coś złego, ale lepiej aby wszystko dobrze się układało, a zło konieczne, było jak najmniejsze. :D Wszystkiego dobrego! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie życzę Ci, by ten rok obfitował w same szczęśliwe wydarzenia i był o wiele lepszy od 2014!
  Masz absolutną rację, jak człowiek się postara to na wszystko znajdzie czas. ;)
  Przepiękne zdjęcia! Jak zawsze masz cudowny makijaż. <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie powiedziałabym, żeby mój rok 2014 był wspaniały, ale nie sądzę też by był jakiś przesadnie zły, więc powiem, że był normalny. Nie wiąże z 2015 zbyt wiele nadziei, choć nie ukrywam, że byłoby miło gdyby coś w końcu zaczęło się dziać :) Życzę aby nowy rok okazał się dla Ciebie o wiele lepszy niż poprzedni! I pisz częściej! Dzięki Tobie zaczęłam oglądać "She's so lovable" (prawie skończyłam), więc liczę na więcej ciekawych recenzji ;) Pozdrawiam
  Kusonoki Akane

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz świetne włosy :)
  Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo inspirujący post :) Lubię czytać takie blogi na których zawsze znajdę coś dla siebie :) A ten właśnie taki jest :) Wszystkiego co najpiękniejsze w tym Nowym Roku :) ściskam mocno!

  http://nicoolblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna jesteś, będę to zawsze powtarzać.
  Trzymam też kciuki za matury!
  Ważne jest to, by być szczęśliwym, ale to trudna sztuka, a raczej - umiejętność.
  Wesołego Nowego Roku :3

  OdpowiedzUsuń
 9. Po pierwsze pięknie wyszłaś na tych zdjęciach. Gratuluję tych wszystkich pozytywnych rzeczy i mam nadzieję, że smutek i przykre wydarzenia już Cię nie dopadną. U mnie też rok 2014 miał swoje wzloty i upadki. No, ale się nie damy :D Trzymaj się cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem pod wrażenie, że tak umiesz organizować czas :o. Zazdroszczę ci tego! I oczywiście życzę ci, aby ten rok był jeszcze lepszy, niż poprzedni <3. I zdanej dobrze matury!
  Co do szczęścia... o, tak. To do końca nie jest możliwe, żeby być ciągle szczęśliwym, ale życzę wszystkim, aby szybko powracali do szczęścia i żeby było więcej tych dobrych zdarzeń, niż złych!
  Kocham twoją twarzyczkę D: jest tak urocza, że po prostu nie mogę. Na każdym zdjęciu wyglądasz pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow,zdjęcia śliczne.Wszystkiego dobrego w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń