poniedziałek, 11 lutego 2013

Lovey dovey + długa noc

Dzisiaj już chyba ze 4 razy przymierzałam się do napisania notki i co? I nic. Dokładnie tak. Za każdym razem wyłączałam edytora, stwierdzając, że jednak mi się nie chcę.  Moje lenistwo zaczyna mnie już irytować. Dopadła mnie tak masakryczna niechęć do wszystkiego. Jedyny genialny plan, jaki mój umysł był wstanie stworzyć to przespanie się od godziny 19 do 22, także już widzę jak będzie wyglądała moja noc. Siedzenie, nie będę mogła spać. super. Jestem wyspana, więc zapewne sen dopadnie mnie dopiero koło godziny czwartej. Jestem tak genialna, że aż mam ochotę sobie coś zrobić. No trudno, trzeba sobie będzie jakoś poradzić. Właściwie jestem zadowolona z dzisiejszego dnia. Wstałam rano, żeby pójść z Appą na umówione wczoraj zakupy i kupiłam moje dwie ukochane pościele, perfumy, trochę dobrych rzeczy i skończyliśmy z wielkimi siatami, których nijak nie szło zabrać do domu. Kolejną dobrą nowiną jest to, że nareszcie wyzdrowiałam. Bałam się, że większość ferii spędzę w łóżku,a  z przyjazdu Minhae nic nie wyjdzie, jednak mój organizm chociaż raz poszedł mi na rękę i czuję się już dobrze. Nie wierzę, że nareszcie nadchodzi to wyczekiwane od dawna spotkanie ^_^.Przyjeżdża w środę. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że humor i wygląd mi dopiszą na tyle, że będziemy mogły wreszcie nakręcić vloga. Po powrocie z zakupów wzięłam się za gruntowne sprzątanie, później oglądałam dramę, poczytałam książkę no i jakoś mi ten czas zleciał. Jedyną pożyteczną rzeczą była dziwna wena do przerabiania zdjęć i wykorzystywania nowych tekstur ^_^ Kompletnie nie mam pojęcia, co teraz robić.


No i t tak na koniec może kilka słów na temat dramy, za którą się zabrałam :) Bardzo, bardzo mi się podoba. Jak na koreańską jest dość nietypowa i z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie zaskakuje. Z niecierpliwością czekam, aż wyjdą następne odcinki. To okropne uczucie, kiedy jakaś drama dopiero wychodzi i z niecierpliwością czekasz na następne odcinki.
Flower Boy Next Door
Ko Dok Mi od zawsze mieszkała sama i nigdy nie lubiła wychodzić z domu. Jej jedynym zajęciem jest podglądanie sąsiada,  którym jest zainteresowana. Pewnego dnia chłopak zauważa, że dziewczyna lubi na niego spoglądać. Wyraźnie zaciekawiony tą sytuacją postanawia się do niej zbliżyć. Niedługo potem bohaterka za namową sąsiada zaczyna pełną przygód wędrówkę po świecie, który nie ogranicza się tylko do czterech ścian.
4 komentarze:

 1. Jak to nie masz co robić? A o geju i Yonghwie to zapomniałaś ? XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są te kawałki :D Na prawdę wpadły mi w ucho :) Chyba zabawię się w pirata i je ściągnę ;> Hłe hłe hłe :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też oglądam Flower Boy Next Door :) świetna drama.

  OdpowiedzUsuń