poniedziałek, 14 stycznia 2013

Pechowe dni

Czuje się strasznie źle. Pomimo doła, pmsu i problemów psychicznych jestem także chora. Jednak nie mam czasu na chorobę, bo trzeba chodzić do szkoły i napisać te 6 sprawdzianów czy ileśtam innych niespodzianek, które czekają mnie w tym tygodniu. Znacie to uczucie, gdy ze wszystkich sił się o coś staracie, a i tak nie jesteście w stanie tego dosięgnąć? Właśnie tak się teraz czuję. A ludzie, którzy na co dzień mają wszystko, nawet nie potrafią tego docenić. Nie chodzi tutaj o naukę, ale o wszystkie inne cele, które sobie postawiłam. Moja niemoc pokazuje mi tylko, jak jestem słaba. Gdyby nie fakt, że mam jeszcze resztki rozsądku, zapewne zamknęłabym się w domu i nie wyszła z niego przez najbliższe kilka tygodni. Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam się tak źle. Te dni są jednymi z tych, kiedy wszystko idzie pod górkę, a życie w żadnym stopniu nie ma dla was litości. Chcecie rzucić wszystko i się schować. Ponadto szukacie pomocy u ludzi, którzy nawet nie są w stanie zrozumieć waszych uczuć. Wszystko to zatacza pętlę i prowadzi jedynie do wyniszczenia. Jedynym plusem dzisiejszego dnia było to, że mogłam zostać w domu i spać. Spałam dużo. Specjalnie po to, żeby na chwilę odciąć się od problemów i nie myśleć. Dlatego też właśnie piszę teraz tą notkę. Chciałam zająć się czymś innym, a i tak myślę o problemach. Bardzo bolą mnie oczy, mam chyba za jasny monitor. Cieszę się, że przynajmniej mam Minhae, bo ona jedyna nie daje bezsensownych rad, których nawet nie potrzebuje. Ona po prostu słucha, jak prawdziwy przyjaciel. Czasem mam wrażenie, że po prostu w jakiś sposób rozłączyli nas jakoś w szpitalu, a później cudem się odnalazłyśmy. Jedyna osoba, która nie pyta, tylko rozumie.

Mimo wszystko zamierzam wywiązać się ze swojej obietnicy i pisząc tą notkę chcę w jakiś sposób na chwilkę nie myśleć o problemach, więc wpadłam na pomysł, by przygotować dla was krótką listę moich ulubionych piosenek z dram ^^

1. J-MIN - STAND UP  (TO THE BEAUTIFUL YOU OST)
2.SEONG JOON - WAKE UP (SHUT UP FLOWER BOY BAND OST)

3.LEE SUN HEE - FOX RAIN( MY GIRLFRIEND IS A GUMIHO OST)

4.ALI - CARRY ON ( THE FAITH OST )

5. MBLAQ - RUNNING & RUNNING ( THE FUGUTIVE PLAN B OST)

6.KIM JONHYUN - SO GOODBYE ( CITY HUNTER OST )
7.PARK SHIN HYE - WITHOUT WORDS ( YOU'RE BEAUTIFUL OST)

8. KIM YOO KYUNG - STARLIGHT TEARS ( BOYS OVER FLOWERS OST)
9. KIM BO KYUNG - SUDDENLY (CITY HUNTER OST)
10. TIFFANY - BEACUSE IT'S YOU (LOVE RAIN OST)

Miłego słuchania oraz dobrej nocy wszystkim :)

4 komentarze:

 1. Oj coś widzę ze chyba dużo osób ma teraz gorszy okres... Nie ma co ja również nie mam idealnego nastroju, ciągle mnie coś boli i gdybym mogła najchętniej cały czas bym narzekała... Jedyne co mogę to życzyć ci powodzenia ;) Hwaiting!

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo mam teraz co słuchać...
  ach zły okres w szkole eh:/ ja ja to dobrze znam ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie tygodniu u mnie wyglądają tak samo, nie mam wogóle na nic siły i niekiedy nawet płacze że nie umiem sobie z tym poradzić.Tak bardzo chciała bym uciec z tąd z osobą która mnie rozumie a nie dołuje.
  Naprawdę zazdroszczę ci że masz taką osobe która cie umie wysłuchać.Niestety ja ostatnio mam doczynienia z fałszywą osobą która kłamie i mnie tylko dobija.No nic łączymy się w bólu i czekamy na dobre dni Fighting !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm, ja kilka dni temu też się słabo czułam,ale to już minęło na szczęście ^^ tak więc mogę ci tylko współczuć tego wszystkiego (a sama wiem,jak to jest mieć zniszczoną psychikę ;<) i mam nadzieję,że ten trudny okres szybko minie :3

  OdpowiedzUsuń